מקרקעין ונדל"ן

המשרד מייצג חברות בנייה, קבלנים, יזמים ומשקיעים מובילים, לצד קבוצות דיירים, דיירים יחידים ואנשים פרטיים בכל סוגי עסקאות הנדל"ן וניהול הפרויקטים.

בתחום המקרקעין והתכנון והבניה מלווה המשרד עסקאות ופרויקטים כגון:

 

עסקאות מכר

רכישה והשכרה של נכסים למגורים, למסחר ותעשיה

עסקאות על פי תמ"א 38

פינוי-בינוי

ליקויי בנייה (ייצוג קבלנים ודיירים)

עסקאות קומבינציה

רישום נכסים

עבודה מול חברות משכנות

ליווי תכניות בנין עיר

טיפול והגשת התנגדויות

 

צוות הנדל"ן מתמחה בעיצוב מוקפד ומותאם מבחינה משפטית של כל עסקה או פרויקט לרבות היבטי המימון והאשראי שלהם תוך התאמה לצרכי הלקוח. השירות הניתן ללקוחות המשרד על ידי צוות הנדל"ן מאופיין במקצועיות, נאמנות ללקוח, מהירות ויעילות, תוך התאמת הייעוץ למידות הפרויקט בדייקנות.

המשרד הנו בעל התמחות בייצוג קבוצות דיירים בפרויקטים מסוג תמ"א 38, על כל שלבי הליווי, החל מבחירת היזם/ החברה לביצוע הפרויקט ועד לסיום הבנייה, תוך בניית צוות עבודה המורכב ממומחים בתחום ובכלל זה מפקחי בניה, יועצי מס, אדריכלים ויועצים חיצוניים לליווי הדיירים בכל שלבי העסקה. המשרד מייצג גם דיירים פרטיים המבקשים לנהל מו"מ פרטני מול היזם ו/או דיירים הנחשבים כ"דייר סרבן".

השילוב בין ליווי מלא של הלקוח בכל שלבי העסקה - החל מתכנון הרכישה, דרך הרכישה, ההשבחה והבנייה - לבין ייצוג משפטי מלא עד לשלב רישום הזכויות, מעמיד לרשות לקוחות המשרד שירות וייעוץ מקיף ומבטיח תוצאות מצוינות.

ליטיגציית נדל"ן
לצד ההתמחות בטיפול ובביצוע עסקאות נדל"ן, מתמחה צוות הנדל"ן גם במתן שירותי ליטיגציה בכל הנושאים המשיקים למגוון תחומי הנדל"ן, ובייצוג של לקוחות המשרד בהצלחה רבה בבתי המשפט, רשויות ציבוריות, ועדות ערר, ועדות מקומיות ומחוזיות, המפקח על המקרקעין וכדומה.